Arch Linux Pacman package manager - en to lt translation catalogue (379 entries)

en:                         (default: %s)
lt:                         (pagal numatymą: %s)

en:                         (default: use version specified in the template markers)
lt:                         (pagal numatymą: naudoti versiją, nurodytą šablono žymėse)

en:   --allsource      Generate a source-only tarball including downloaded sources
lt:   --allsource      Sukurti tik pradinio kodo „tarball“ pridedant parsiųstus pradinius kodus

en:   --asdeps         Install packages as non-explicitly installed
lt:   --asdeps         Įdiegti paketus kaip ne savarankiškai įdiegtus

en:   --check          Run the %s function in the %s
lt:   --check          Paleisti funkciją %s %s

en:   --config <file>           Use an alternate config file (instead of\n                            '%s')
lt:   --config <failas>           Naudoti alternatyvų konfigūracijos failą (vietoj\n                    „%s“)

en:   --config <file>  Use an alternate config file (instead of '%s')
lt:   --config <failas>  Naudoti alternatyvų konfigūracijos failą (vietoj „%s“)

en:   --config <path>      set an alternate configuration file
lt:   --config <kelias>      nustatyti alternatyvų konfigūracijos failą

en:   --edit-key                Present a menu for key management task on keyids
lt:   --edit-key                Iškviesti raktų tvarkymo meniu

en:   --gpgdir <dir>            Set an alternate directory for GnuPG (instead\n                            of '%s')
lt:   --gpgdir <dir>            Nurodyti alternatyvų GnuPG aplanką (vietoj\n                             „%s“)

en:   --help, -h            This help message
lt:   --help, -h            Šis pagalbos pranešimas

en:   --holdver        Do not update VCS sources
lt:   --holdver        Neatnaujinti VCS pradinių kodų

en:   --import                  Imports pubring.gpg from dir(s)
lt:   --import                  Importuoja pubring.gpg iš aplanko(ų)

en:   --import-trustdb          Imports ownertrust values from trustdb.gpg in dir(s)
lt:   --import-trustdb          Importuoja savininko pasitikėjimo reikšmes iš trustdb.gpg aplanke(-uose)

en:   --init                    Ensure the keyring is properly initialized
lt:   --init                    Užtikrinti jog raktų saugykla tinkamai inicijuota

en:   --input, -p <file>    Build script to read (default: %s)
lt:   --input, -p <failas>    Kūrimo scenarijus, kurį skaityti (numatytasis: %s)

en:   --key <key>      Specify a key to use for %s signing instead of the default
lt:   --key <raktas>      Nurodyti raktą %s kuris bus naudojamas vietoj numatytojo

en:   --keyserver <server-url>  Specify a keyserver to use if necessary
lt:   --keyserver <serverio-url>  Nurodykite raktų serverį

en:   --list-sigs               List keys and their signatures
lt:   --list-sigs               Parodyti raktų ir jų parašų sąrašą

en:   --lsign-key               Locally sign the specified keyid
lt:   --lsign-key               Pasirašyti lokaliai nurodytą keyid

en:   --max-delta-size  percent of new package above which the delta will be discarded\n
lt:   --max-delta-size  paketo dydžio procentas kurį viršijus delta duomenys bus pašalinti\n

en:   --min-pkg-size    minimum package size before deltas are generated\n
lt:   --min-pkg-size    minimalus paketo dydis kuriam generuojama delta\n

en:   --needed         Do not reinstall the targets that are already up to date
lt:   --needed         Neperrašyti paketų kurie jau ir taip yra naujausi

en:   --newest, -n          update templates to newest version
lt:   --newest, -n          atnaujinti šablonus į naujausią versiją

en:   --noarchive      Do not create package archive
lt:   --noarchive      Nekurti paketo archyvo

en:   --nocheck        Do not run the %s function in the %s
lt:   --nocheck        Nevykdyti funkcijos %s %s

en:   --nocolor            disable colorized output messages
lt:   --nocolor            išjungti spalvotus išvesties pranešimus

en:   --nocolor         remove color from output\n
lt:   --nocolor         pašalinti spalvas iš išvesties\n

en:   --nocolor         turn off color in output\n
lt:   --nocolor         išjungti spalvotą išvestį\n

en:   --noconfirm      Do not ask for confirmation when resolving dependencies
lt:   --noconfirm      Neprašyti patvirtinimo sprendžiant priklausomybes

en:   --noprepare      Do not run the %s function in the %s
lt:   --noprepare      Nevykdyti %s funkcijos ties %s

en:   --noprogressbar  Do not show a progress bar when downloading files
lt:   --noprogressbar  Nerodyti pažangos juostos parsiunčiant failus

en:   --nosign         Do not create a signature for the package
lt:   --nosign         Nekurti paketo parašo

en:   --output, -o <file>   file to output to (default: input file)
lt:   --output, -o <failas>   failas, į kurį išvesti informaciją (numatytasis: įvesties failas)

en:   --populate                Reload the default keys from the (given) keyrings\n                            in '%s'
lt:   --populate                Perkrauti numatytus raktus iš (duotosios) raktinės\n                             „%s“

en:   --printsrcinfo   Print the generated SRCINFO and exit
lt:   --printsrcinfo   Parodyti sugeneruotą SRCINFO ir išeiti

en:   --refresh-keys            Update specified or all keys from a keyserver
lt:   --refresh-keys            Atnaujinti nurodytus arba visus raktus iš raktų serverio

en:   --sign           Sign the resulting package with %s
lt:   --sign           Pasirašyti galutinį paketą su %s

en:   --skipchecksums  Do not verify checksums of the source files
lt:   --skipchecksums  Netikrinti pradinių kodų kontrolinių sumų

en:   --skipinteg      Do not perform any verification checks on source files
lt:   --skipinteg      Nevykdyti jokių tikrinimų pradinio kodo failams

en:   --skippgpcheck   Do not verify source files with PGP signatures
lt:   --skippgpcheck   Netikrinti pradinio kodo failų PGP parašų

en:   --template-dir <dir>  directory to search for templates
lt:   --template-dir <katalogas>  katalogas, kuriame ieškoti šablonų

en:   --verifysource   Download source files (if needed) and perform integrity checks
lt:   --verifysource   Parsiųsti pradinio kodo failus (jei reikia) ir atlikti vientisumo patikras

en:   --version             Version information
lt:   --version             Versijos informacija

en:   -A, --ignorearch Ignore incomplete %s field in %s
lt:   -A, --ignorearch Ignoruoti nepilnus %s laukus %s

en:   -C, --cleanbuild Remove %s dir before building the package
lt:   -C, --cleanbuild Prieš kuriant paketą, šalinti %s katalogą

en:   -L, --log        Log package build process
lt:   -L, --log        Registruoti paketo kūrimo procesą

en:   -R, --remove      remove old package file from disk after updating database\n
lt:   -R, --remove      atnaujinus duomenų bazę, šalinti seną paketo failą iš disko\n

en:   -R, --repackage  Repackage contents of the package without rebuilding
lt:   -R, --repackage  Perpakuoti paketo turinį neperkuriant

en:   -S, --source     Generate a source-only tarball without downloaded sources
lt:   -S, --source     Sukuria tik tai pradinio kodo archyvą be parsiųstų išeities kodų

en:   -V, --version             Show program version
lt:   -V, --version             Parodyti programos versiją

en:   -V, --version        show version information and exit
lt:   -V, --version        parodyti programos versiją ir išeiti

en:   -V, --version    Show version information and exit
lt:   -V, --version Parodyti programos versiją ir išeiti

en:   -a, --add                 Add the specified keys (empty for stdin)
lt:   -a, --add                 Pridėti nurodytus raktus (tuščia stdin)

en:   -c, --clean      Clean up work files after build
lt:   -c, --clean      Po darbo ištrinti darbinius failus

en:   -d, --dbpath <path>  set an alternate database location
lt:   -d, --dbpath <kelias>  nustatyti alternatyvią duomenų bazės vietą

en:   -d, --delete              Remove the specified keyids
lt:   -d, --delete              Pašalinti nurodytus keyids

en:   -d, --delta       generate and add delta for package update\n
lt:   -d, --delta       sukurti ir pridėti delta paketo atnaujinimui\n

en:   -d, --nodeps     Skip all dependency checks
lt:   -d, --nodeps     Praleisti visas priklausomybių patikras

en:   -e, --export              Export the specified or all keyids
lt:   -e, --export              Eksportuoti nurodytus arba visus keyids

en:   -e, --noextract  Do not extract source files (use existing %s dir)
lt:   -e, --noextract  Neišarchyvuoti pradinio kodo failų (naudoti esantį %s aplanką)

en:   -f, --finger              List fingerprint for specified or all keyids
lt:   -f, --finger              Parodyti fingerprint sąrašą nurodytiems arba visiems keyid

en:   -f, --force      Overwrite existing package
lt:   -f, --force      Perrašyti egzistuojantį paketą

en:   -g, --geninteg   Generate integrity checks for source files
lt:   -g, --geninteg   Generuoti vientisumo patikras pradinių kodų failams

en:   -h, --help                Show this help message and exit
lt:   -h, --help                Parodyti šį pagalbos pranešimą ir išeiti

en:   -h, --help           show this help message and exit
lt:   -h, --help           parodyti šį pagalbos pranešimą ir išeiti

en:   -h, --help       Show this help message and exit
lt:   -h, --help       Parodyti šį pagalbos pranešimą ir išeiti

en:   -i, --install    Install package after successful build
lt:   -i, --install    Po sėkmingo sukūrimo įdiegti paketą

en:   -k, --key <key>   use the specified key to sign the database\n
lt:   -k, --key <raktas>   naudoti nurodytą raktą duomenų bazės pasirašymui\n

en:   -l, --list-keys           List the specified or all keys
lt:   -l, --list-keys           Parodyti nurodytų arba visų raktų sąrašą

en:   -m, --nocolor    Disable colorized output messages
lt:   -m, --nocolor    Išjungti spalvotus pranešimus

en:   -n, --new         only add packages that are not already in the database\n
lt:   -n, --new         pridėti tik tuos paketus kurių nėra duomenų bazėje\n

en:   -o, --nobuild    Download and extract files only
lt:   -o, --nobuild    Failus tik parsiųsti ir išarchyvuoti

en:   -p <file>        Use an alternate build script (instead of '%s')
lt:   -p <failas>        Naudoti alternatyvų kūrimo scenarijų (vietoj „%s“)

en:   -q, --quiet       minimize output\n
lt:   -q, --quiet       minimali išvestis\n

en:   -r, --recv-keys           Fetch the specified keyids
lt:   -r, --recv-keys           Gauti nurodytus keyid

en:   -r, --rmdeps     Remove installed dependencies after a successful build
lt:   -r, --rmdeps     Po sėkmingo sukūrimo pašalinti įdiegtas priklausomybes

en:   -r, --root <path>    set an alternate installation root
lt:   -r, --root <kelias>    nustatyti alternatyvų įdiegimo šakninį katalogą

en:   -s, --sign        sign database with GnuPG after update\n
lt:   -s, --sign        po atnaujinimo pasirašyti duomenų bazę su GnuPG\n

en:   -s, --syncdeps   Install missing dependencies with %s
lt:   -s, --syncdeps   Įdiegti trūkstamas priklausomybes su %s

en:   -u, --updatedb            Update the trustdb of pacman
lt:   -u, --updatedb            Atnaujinti patikimas pacman duomenų bazes

en:   -v, --verify              Verify the file(s) specified by the signature(s)
lt:   -v, --verify              Patikrinti failą (-us) pagal nurodytus parašus

en:   -v, --verify      verify database's signature before update\n
lt:   -v, --verify      patikrinti duomenų bazės parašą prieš atnaujinimą\n

en: %s array cannot contain comparison (< or >) operators.
lt: %s masyvas negali turėt lyginimo operatorių (< arba >).

en: %s array contains unknown option '%s'
lt: %s masyvas turi nežinomą pasirinktį „%s“

en: %s configuration file '%s' not found.
lt: %s konfigūracijos failas „%s“ nerastas.

en: %s contains %s characters and cannot be sourced.
lt: %s turi %s simbolių ir negali būt naudojama kaip pradinis kodas.

en: %s contains invalid characters: '%s'
lt: %s turi netinkamų simbolių: „%s“

en: %s could not be imported.
lt: Nepavyko importuoti %s.

en: %s could not be locally signed.
lt: Pasirašyti %s lokaliai, nepavyko.

en: %s does not exist or is not a directory.
lt: %s neegzistuoja arba tai ne aplankas.

en: %s does not exist.
lt: %s neegzistuoja.

en: %s entry file not in package : %s
lt: Įrašo failo %s pakete nėra : %s

en: %s entry should not contain leading slash : %s
lt: %s įrašas negali prasidėt paverstu brūkšniu : %s

en: %s file (%s) does not exist or is not a regular file.
lt: %s failo (%s) nėra arba jis nėra normalus failas.

en: %s is not a clone of %s
lt: %s nėra %s klonas

en: %s is not a pacman database directory.
lt: %s ne pacman duomenų bazės aplankas.

en: %s is not allowed to be empty.
lt: %s negali būti tuščias.

en: %s is not allowed to start with a dot.
lt: %s negali prasidėti tašku.

en: %s is not allowed to start with a hyphen.
lt: %s negali prasidėt brūkšniu.

en: %s is not available for the '%s' architecture.
lt: %s negalimas „%s“ architektūrai.

en: %s is not writeable -- pkgver will not be updated
lt: %s skirta tik skaitymui -- pkgver nebus atnaujinta

en: %s must be a decimal, not %s.
lt: %s privalo būti dešimtainis, o ne %s.

en: %s must be an integer, not %s.
lt: %s privalo būti sveikasis skaičius, o ne %s.

en: %s must be in the current working directory.
lt: %s privalo būti esamame darbiniame kataloge.

en: %s needs to be run as root for this operation.
lt: %s turi būti įvykdytasu root naudotojo teisėm.

en: %s not found.
lt: %s nerasta.

en: %s should be an array
lt: %s turėtų būti masyvas

en: %s should not be an array
lt: %s neturėtų būti masyvas

en: %s signal caught. Exiting...
lt: %s signalas pagautas. Išeinama...

en: %s was not found in the build directory and is not a URL.
lt: %s nerasta kūrimo aplanke ir tai nėra URL.

en: %s_%s should be an array
lt: %s_%s turėtų būti masyvas

en: '%s' does not have a valid database archive extension.
lt: "%s" neturi teisingo duomenų bazės archyvo plėtinio.

en: '%s' failed to install missing dependencies.
lt: „%s“ nepavyko įdiegti trūkstamų priklausomybių.

en: '%s' is not a package file, skipping
lt: „%s“ nėra paketo failas, praleidžiama

en: '%s' is not a valid archive extension.
lt: „%s“ nėra tinkamas archyvo plėtinys.

en: '%s' returned a fatal error (%i): %s
lt: „%s“ grąžino kritinę klaidą (%i): %s

en: A failure occurred in %s().
lt: Kilo bėdų su %s().

en: A package has already been built, installing existing package...
lt: Paketas jau sukurtas, įdiegiamas egzistuojantis paketas...

en: A package has already been built. (use %s to overwrite)
lt: Paketas jau sukurtas. (naudok %s perrašyt)

en: A source package has already been built. (use %s to overwrite)
lt: Pradinio kodo paketas jau sukurtas. (naudok %s perrašyt)

en: A specified key could not be exported from the keyring.
lt: Nurodyto rakto eksportuoti iš raktinės nepavyko.

en: A specified key could not be listed.
lt: Parodyti nurodyto failo nepavyko.

en: A specified key could not be removed from the keyring.
lt: Pašalinti nurodyto rakto, iš raktinės, nepavyko.

en: A specified keyfile could not be added to the keyring.
lt: Nurodyto rakto pridėti į raktinę nepavyko.

en: A specified local key could not be updated from a keyserver.
lt: Nurodytas vietinis raktas negalėjo būti atnaujintas iš raktų serverio.

en: A specified signature could not be listed.
lt: Parodyti nurodyto parašo nepavyko.

en: Aborting...
lt: Nutraukiama...

en: Adding %s file (%s)...
lt: Pridedamas %s failas (%s)...

en: Adding %s file...
lt: Pridedamas failas %s...

en: Adding %s...
lt: Pridedama %s...

en: Adding 'deltas' entry : %s -> %s
lt: Pridedamas „delta“ įrašas : %s -> %s

en: Adding delta '%s'
lt: Pridedama delta „%s“

en: Adding package '%s'
lt: Pridedamas paketas „%s“

en: Adding package signature...
lt: Pridedamas paketo parašas...

en: An entry for '%s' already existed
lt: Įrašas apie „%s“ jau yra

en: Appending keys from %s.gpg...
lt: Pridedami raktai iš %s.gpg...

en: Both packages have the same version : '%s'
lt: Abu paketai tos pačios versijos: „%s“

en: Branching %s...
lt: Iššakojama %s...

en: Cannot create temp directory for database building.
lt: Nepavyko sukurti laikino aplanko duomenų bazės kūrimui.

en: Cannot find library listed in %s: %s
lt: Nepavyko rasti bibliotekos esančios sąraše %s: %s

en: Cannot find the %s binary needed to check VCS source requirements.
lt: Nepavyksta rasti %s sukompiliuotos programos, reikalingos patikrinti VCS šaltinių reikalavimus.

en: Cannot find the %s binary required for all %s operations.
lt: Negaliu rasti %s sukompiliuotos programos reikalingos atlikti %s.

en: Cannot find the %s binary required for compiler cache usage.
lt: Negaliu rasti %s sukompiliuotos programos reikalingos kompiliatoriaus podėlio naudojimui.

en: Cannot find the %s binary required for compressing man and info pages.
lt: Negaliu rasti %s sukompiliuotos programos man ir info puslapių archyvavimui.

en: Cannot find the %s binary required for dependency operations.
lt: Neįmanoma rasti %s sukompiliuotos programos reikalingos atlikti priklausomybės operacijas.

en: Cannot find the %s binary required for distributed compilation.
lt: Negaliu rasti %s sukompiliuotos programos reikalingos kompiliavimui.

en: Cannot find the %s binary required for object file stripping.
lt: Negaliu rasti %s sukompiliuotos programos objektų failų pašalinimui.

en: Cannot find the %s binary required for signing packages.
lt: Negaliu rasti %s sukompiliuotos programos reikalingos paketų pasirašymui.

en: Cannot find the %s binary required for verifying source files.
lt: Negaliu rasti %s sukompiliuotos programos reikalingos patikrinti pradinių kodų failus.

en: Cannot find the %s binary.
lt: Nepavyksta rasti %s sukompiliuotos programos.

en: Cannot find the %s binary. Will use %s to acquire root privileges.
lt: Neįmanoma rasti %s sukompiliuotos programos. „Root“ teisėms gauti bus naudojama %s.

en: Cannot find the %s package needed to handle %s sources.
lt: Nepavyksta rasti %s paketo, reikalingo apdoroti %s šaltinius.

en: Cannot find the gpg binary! Is GnuPG installed?
lt: Negaliu rasti gpg programos! Ar GnuPG įdiegta?

en: Cannot find the xdelta3 binary! Is xdelta3 installed?
lt: Negaliu rasti xdelta3 programos! Ar xdelta3 įdiegta?

en: Cannot use armored signatures for packages: %s
lt: Nepavyksta naudoti šarvuotų parašų paketams: %s

en: Checking buildtime dependencies...
lt: Tikrinama kūrimo laiko priklausomybės...

en: Checking for packaging issues...
lt: Tikrinamos pakavimo problemos...

en: Checking runtime dependencies...
lt: Tikrinama vykdymo meto priklausomybės...

en: Cleaning up...
lt: Švarinamasi...

en: Cloning %s %s repo...
lt: Klonuojama %s %s saugykla...

en: Compressing man and info pages...
lt: Archyvuojami „man“ ir „info“ puslapiai...

en: Compressing package...
lt: Archyvuojamas paketas...

en: Compressing source package...
lt: Archyvuojamas pradinio kodo paketas...

en: Computing checksums...
lt: Skaičiuojamos kontrolinės sumos...

en: Copyright (c) 2009 Xavier Chantry <shiningxc@gmail.com>.\n\nThis is free software; see the source for copying conditions.\nThere is NO WARRANTY, to the extent permitted by law.\n
lt: Autorinės teisės (c) 2009 Xavier Chantry <shiningxc@gmail.com>.\n\nTai nemokama programa; peržiūrėk pradinį kodą platinimo sąlygom.\nNėra JOKIOS GARANTIJOS, tiek kiek tai leidžiama pagal įstatymus.\n

en: Could not resolve all dependencies.
lt: Neįmanoma išspręsti visų priklausomybių.

en: Couldn't detect version for template '%s'
lt: Nepavyko aptikti versijos "%s" šablonui

en: Created signature file %s.
lt: Kuriamas parašas failui %s.

en: Created signature file '%s'
lt: Parašo failas „%s“ sukurtas

en: Creating '%s' db entry...
lt: Kuriamas „%s“ duomenų bazės įrašas...

en: Creating package "%s"...
lt: Kuriamas paketas „%s“...

en: Creating source package...
lt: Kuriamas pradinio kodo paketas...

en: Creating updated database file '%s'
lt: Kuriamas atnaujintas duomenų bazės failas „%s“

en: Creating working copy of %s %s repo...
lt: Kuriama %s %s saugyklos darbinė kopija...

en: Database signature file verified.
lt: Duomenų bazės parašas patikrintas.

en: Database signature was NOT valid!
lt: Duomenų bazės parašas NETINKAMAS!

en: Delta could not be created.
lt: Delta negalėjo būti sukurta.

en: Delta matching '%s' not found.
lt: Delta atitinkanti „%s“ nerasta.

en: Delta package larger than maximum size. Removing.
lt: Delta paketas didesnis nei leidžiama. Šalinama.

en: Disabling key %s...
lt: Uždraudžiamas raktas %s...

en: Disabling revoked keys in keyring...
lt: Raktinėj išjungiami atšaukti raktai ...

en: Done.
lt: Atlikta.

en: Downloading %s...
lt: Parsiunčiama %s...

en: ERROR:
lt: KLAIDA:

en: Entering %s environment...
lt: Įeinama į %s aplinką...

en: Example:  pkgdelta pacman-3.0.0.pkg.tar.gz pacman-3.0.1.pkg.tar.gz
lt: Pavyzdys:  pkgdelta pacman-3.0.0.pkg.tar.gz pacman-3.0.1.pkg.tar.gz

en: Example:  repo-add /path/to/repo.db.tar.gz pacman-3.0.0-1-i686.pkg.tar.gz\n
lt: Pavyzdys:  repo-add /kelias/iki/repo.db.tar.gz pacman-3.0.0-1-i686.pkg.tar.gz\n

en: Example:  repo-remove /path/to/repo.db.tar.gz kernel26\n
lt: Pavyzdys:  repo-remove /kelias/iki/repo.db.tar.gz kernel26\n

en: Extracting %s with %s
lt: Išarchyvuojama %s su %s

en: Extracting database to a temporary location...
lt: Duomenų bazė išarchyvuojama į laikiną vietą...

en: Extracting sources...
lt: Išarchyvuojami pradiniai kodai...

en: FAILED
lt: NEPAVYKO

en: Failed to acquire lockfile: %s.
lt: Nepavyko užrakinti: %s

en: Failed to add %s file to package.
lt: Nepavyko pridėti %s failo į paketą.

en: Failed to change to directory %s
lt: Pakeisti darbinį aplanką į „%s“ nepavyko

en: Failed to create package file.
lt: Nepavyko sukurti paketo.

en: Failed to create source package file.
lt: Nepavyko sukurti pradinio kodo paketo failo.

en: Failed to create the directory $%s (%s).
lt: Nepavyko sukurti katalogo $%s (%s).

en: Failed to extract %s
lt: %s išarchyvuoti nepavyko

en: Failed to find template file matching '%s'
lt: Nepavyko rasti šablono failą, kuris atitiktų "%s"

en: Failed to install built package(s).
lt: Nepavyko įdiegti sukurto paketo(-ų).

en: Failed to lookup key by name:
lt: Nepavyko rasti rakto pagal vardą:

en: Failed to remove installed dependencies.
lt: Nepavyko pašalinti įdiegtų priklausomybių.

en: Failed to sign package database file '%s'
lt: Nepavyko pasirašyti paketų duomenų bazės failo "%s"

en: Failed to sign package file.
lt: Nepavyko pasirašyti paketo failo.

en: Failed to source %s
lt: Nepavyko įkelti šaltinio %s

en: Failed to update %s from %s to %s
lt: Nepavyko atnaujinti %s iš %s į %s

en: Failure while branching %s
lt: Klaida kurian šaką %s

en: Failure while creating working copy of %s %s repo
lt: Klaida kuriant %s %s saugyklos darbinę kopiją

en: Failure while downloading %s
lt: Įvyko klaida siunčiant %s

en: Failure while downloading %s %s repo
lt: Klaida parsiunčiant %s %s saugyklą

en: Failure while pulling %s
lt: Klaida gaunant %s

en: Failure while updating %s %s repo
lt: Atnaujinti  %s %s saugyklos nepavyko

en: Failure while updating working copy of %s %s repo
lt: Nesėkmė, atnaujinant darbinę %s %s saugyklos kopiją

en: File %s does not exist and could not be imported.
lt: Failas %s neegzistuoja ir negali būti importuotas.

en: File '%s' does not exist
lt: Failas „%s“ neegzistuoja

en: File '%s' not found.
lt: Failas „%s“ nerastas.

en: Finished making: %s
lt: Sukurta: %s

en: Found %s
lt: Rasta %s

en: Generated delta : '%s'
lt: Kuriama delta: „%s“

en: Generating %s file...
lt: Generuojamas %s failas...

en: Generating .MTREE file...
lt: Generuojama MTREE failas...

en: Generating checksums for source files...
lt: Kuriamos pradinio kodo failų kontrolinės sumos ...

en: Generating delta from version %s to version %s
lt: Kuriama delta iš versijos %s į %s

en: Held by process %s
lt: Laikomas proceso %s

en: If %s is not specified, %s will look for '%s'
lt: Jei %s nenurodytas, %s ieškos „%s“

en: Importing owner trust values...
lt: Importuojamos patikimos savininko reikšmės...

en: Installing %s package group with %s...
lt: Diegiama %s paketo grupė su %s...

en: Installing missing dependencies...
lt: Įdiegiamos trūkstamos priklausomybės...

en: Installing package %s with %s...
lt: Įdiegiamas paketas %s su %s...

en: Integrity checks (%s) differ in size from the source array.
lt: Vientisumo patikros dydis (%s) skiriasi nuo pradinio kodo masyvo.

en: Integrity checks are missing for: %s
lt: Vientisumo patikrinimų trūksta paketams: %s

en: Invalid command name '%s' specified.
lt: Nurodytas netinkamas komandos pavadinimas „%s“.

en: Invalid integrity algorithm '%s' specified.
lt: Nurodytas neteisingas vientisumo algoritmas „%s“.

en: Invalid package file '%s'.
lt: Netinkamas paketo failas „%s“.

en: Invalid package signature file '%s'.
lt: Netinkamas paketo parašo failas „%s“.

en: Key name is ambiguous:
lt: Rakto vardas yra dviprasmis:

en: Leaving %s environment.
lt: Paliekama %s aplinka.

en: Library listed in %s is not a shared object: %s
lt: Biblioteka esanti %s sąraše nėra bendrinamas objektas: %s

en: Library listed in %s is not required by any files: %s
lt: Bibliotekos esančios %s sąraše nereikia jokiems failams: %s

en: Library listed in %s is not versioned: %s
lt: Biblioteka esanti %s sąraše neturi versijos: %s

en: Locally signing key %s...
lt: Lokaliai pasirašomas raktas %s...

en: Locally signing trusted keys in keyring...
lt: Patikimi raktai pasirašomi lokaliai raktinėj...

en: Make packages compatible for use with pacman
lt: Padaryti paketus suderinamus naudojimui su pacman

en: Making package: %s
lt: Kuriamas paketas: %s

en: Manage pacman's list of trusted keys
lt: Pacman patikimų raktų sąrašo tvarkymas.

en: Missing %s directory.
lt: Trūksta %s aplanko.

en: Missing %s function for split package '%s'
lt: Trūksta %s funkcijos atskiram paketui „%s“

en: Missing %s function in %s
lt: Trūksta %s funkcijos ties %s

en: Missing dependencies:
lt: Trūkstamos priklausomybės:

en: Multiple operations specified.
lt: Nurodytos kelios operacijos.

en: NOT FOUND
lt: NERASTA

en: No database entry for package '%s'.
lt: Duomenų bazėj nėra įrašo apie paketą „%s“.

en: No existing signature found, skipping verification.
lt: Nerasta jokio parašo, tikrinimas praleidžiamas.

en: No keyring files exist in %s.
lt: Aplanke %s raktinės failų nėra.

en: No packages modified, nothing to do.
lt: Paketai nepakeisti, nėra ką daryti.

en: No packages remain, creating empty database.
lt: Paketų neliko, kuriama tuščia duomenų bazė.

en: No targets specified
lt: Nenurodyta paskirčių

en: Old package file not found: %s
lt: Senas paketo failas nerastas: %s

en: One or more PGP signatures could not be verified!
lt: Neįmanoma patikrinti vieno ar kelių PGP parašų!

en: One or more files did not pass the validity check!
lt: Vienas ar keli failai nepraėjo tapatumo patikros!

en: Operations:
lt: Operacijos:

en: Options:
lt: Pasirinktys:

en: Options:
lt: Pasirinktys:

en: Options:\n
lt: Pasirinktys:\n

en: Package contains reference to %s
lt: Paketas turi nuorodą į %s

en: Package directory is ready.
lt: Paketo katalogas paruoštas.

en: Package matching '%s' not found.
lt: Paketas atitinkantis „%s“ nerastas.

en: Pacman lock file was found. Cannot run while pacman is running.
lt: Rastas Pacman užrakinimo failas. Negaliu veikti kol pacman veikia.

en: Part of the package group has already been built. (use %s to overwrite)
lt: Dalis paketo jau sukurta. (naudok %s perrašyt)

en: Passed
lt: Patvirtinta

en: Please make sure you really trust them.
lt: Įsitikinkite jog jais tikrai pasitikite.

en: Please move along, there is nothing to see here.\n
lt: Tęskite, čia nėra ką žiūrėti.\n

en: Please run %s with each operation separately.
lt: Prašom vykdyti %s su kiekviena užduotimi atskirai.

en: Pre-3.5 database format detected - upgrading...
lt: Aptiktas pre-3.5 duomenų bazės formatas - atnaujinama...

en: Pre-4.2 database format detected - upgrading...
lt: Aptiktas pre-4.2 duomenų bazės formatas - atnaujinama...

en: Pulling %s...
lt: Traukiama %s...

en: Purging unwanted files...
lt: Šalinami nepageidaujami failai...

en: Remote key not fetched correctly from keyserver.
lt: Gauti nutolusio rakto iš raktų serverio nepavyko.

en: Removing %s files...
lt: Šalinami %s failai...

en: Removing doc files...
lt: Šalinami doc failai...

en: Removing empty deltas file...
lt: Šalinamas tuščių deltų failas...

en: Removing empty directories...
lt: Šalinami tušti aplankai...

en: Removing existing %s directory...
lt: Šalinamas egzistuojantis %s aplankas...

en: Removing existing entry '%s'...
lt: Šalinamas egzistuojantis įrašas „%s“...

en: Removing old package file '%s'
lt: Šalinamas senas paketo failas "%s"

en: Removing static library files...
lt: Šalinami nekintami bibliotekos failai...

en: Repository file '%s' could not be created.
lt: Saugyklos failas „%s“ nesukurtas.

en: Repository file '%s' is not a proper pacman database.
lt: Saugyklos failas „%s“ nėra tinkamas duomenų bazei.

en: Repository file '%s' was not found.
lt: Saugyklos failas „%s“ nerastas.

en: Requested package %s is not provided in %s
lt: Užklausto paketo %s nėra %s

en: Retrieving sources...
lt: Gaunami pradiniai kodai...

en: Running %s as root is not allowed as it can cause permanent,\ncatastrophic damage to your system.
lt: %s vykdymas "root" teisėmis nėra leidžiamas, kadangi jis gali sukelti ilgalaikę,\npražūtingą žalą jūsų sistemai.

en: SIGNATURE NOT FOUND
lt: PARAŠAS NERASTAS

en: SOURCE FILE NOT FOUND
lt: PRADINIO KODO FAILAS NERASTAS

en: Searching for delta '%s'...
lt: Ieškoma delta „%s“...

en: Searching for package '%s'...
lt: Ieškomas paketas „%s“...

en: Signing database '%s'...
lt: Pasirašoma duomenų bazė "%s"...

en: Signing package(s)...
lt: Pasirašomas paketas(-ai)...

en: Signing package...
lt: Pasirašomas paketas...

en: Skipped
lt: Praleista

en: Skipping all source file integrity checks.
lt: Praleidžiama visų pradinių kodų vientisumo patikra.

en: Skipping delta creation for small package: %s - size %s
lt: Praleidžiamas mažų paketų delta kūrimas:  %s - dydis %s

en: Skipping dependency checks.
lt: Praleidžiama priklausomybių patikra.

en: Skipping verification of source file PGP signatures.
lt: Praleidžiama PGP parašų pradinio kodo failų patikra.

en: Skipping verification of source file checksums.
lt: Praleidžiama pradinių kodų failų kontrolinės sumos patikra.

en: Source package created: %s
lt: Pradinio kodo paketas sukurtas: %s

en: Sources are ready.
lt: Pradiniai kodai paruošti.

en: Sparse arrays are not allowed for source
lt: Reti masyvai šaltiniui neleidžiami

en: Starting %s()...
lt: Pradedamas %s()...

en: Stripping unneeded symbols from binaries and libraries...
lt: Šalinami nereikalingi simboliai iš sukompiliuotos programos bei bibliotekų...

en: The download program %s is not installed.
lt: Parsiuntimo programa %s neįdiegta.

en: The fingerprint of a specified key could not be determined.
lt: Nurodyto rakto pirštų antspaudai nenustatyti.

en: The key %s does not exist in your keyring.
lt: Tavo raktinėj nėra %s rakto.

en: The key identified by %s could not be edited.
lt: Negalima redaguoti rakto atpažinto kaip %s.

en: The key identified by %s could not be found locally.
lt: Atpažintas %s, nerastas lokaliai.

en: The keyring file %s does not exist.
lt: Raktinės failas %s neegzistuoja.

en: The package architectures don't match : '%s' and '%s'
lt: Paketų architektūros nesutampa: „%s“ ir „%s“

en: The package group has already been built, installing existing packages...
lt: Paketų grupė jau sukurta, diegiami turimi paketai...

en: The package group has already been built. (use %s to overwrite)
lt: Paketų grupė jau sukurta. (naudok %s perrašyt)

en: The package names don't match : '%s' and '%s'
lt: Paketų pavadinimai nesutampa: „%s“ ir „%s“

en: The signature identified by %s could not be verified.
lt: Atpažintas parašas %s negalėjo būti patikrintas.

en: There is no key in your keyring.
lt: Tavo raktinėj nėra rakto.

en: There is no secret key available to sign with.
lt: Nėra prieinamo slapto rakto kuriuo galima būtų pasirašyti.

en: These options can be passed to %s:
lt: Šios pasirinktys gali būti pateiktos %s:

en: Tidying install...
lt: Tvarkomas įdiegimas...

en: Trust database could not be updated.
lt: Atnaujinti patikimos duomenų bazės nepavyko.

en: Unable to find source file %s.
lt: Pradinio kodo failas %s nerastas.

en: Unknown download protocol: %s
lt: Nežinomas parsiuntimo protokolas: %s

en: Unknown template marker '%s'
lt: Nežinoma šablono žymė "%s"

en: Unrecognized reference: %s
lt: Neatpažinta nuoroda: %s

en: Updated version: %s
lt: Atnaujinta versija: %s

en: Updating %s %s repo...
lt: Atnaujinama %s %s saugykla...

en: Updating trust database...
lt: Atnaujinama patikima duomenų bazė...

en: Upgrade the local pacman database to a newer format
lt: Atnaujinti vietinę pacman duomenų bazę į naujesnį formatą

en: Usage: %s [options]
lt: Naudojimas: %s [pasirinktys]

en: Usage: %s [options] operation [targets]
lt: Naudojimas: %s [parinktys] operacija [paketai]

en: Usage: pkgdelta [options] <package1> <package2>\n
lt: Naudojimas: pkgdelta [parinktys] <paketas1> <paketas2>\n

en: Usage: repo-add [options] <path-to-db> <package|delta> ...\n
lt: Naudojimas: repo-add [pasirinktys] <kelias-iki-db> <paketas|delta> ...\n

en: Usage: repo-remove [options] <path-to-db> <packagename|delta> ...\n
lt: Naudojimas: repo-remove [parintys] <kelias-iki_db> <paketo_vardas|delta>...\n

en: Use '%s' to correct the keyring permissions.
lt: Naudokite %s ištaisyti raktinės teises.

en: Use '%s' to generate a default secret key.
lt: Naudokite „%s“ sukurti numatytąjį slaptą raktą.

en: Using existing %s tree
lt: Naudojamas esamas %s medis

en: Validating %s files with %s...
lt: Tikrinami %s failai su %s...

en: Verifying database signature...
lt: Tikrinamas duomenų bazės parašas...

en: Verifying source file signatures with %s...
lt: Tikrinama pradinio kodo failo parašai su %s...

en: WARNING:
lt: ĮSPĖJIMAS:

en: Warnings have occurred while verifying the signatures.
lt: Tikrinant parašus buvo gauta įspėjimų.

en: You do not have sufficient permissions to read the %s keyring.
lt: Neturi pakankamų teisių skaityti %s raktinę.

en: You do not have sufficient permissions to run this command.
lt: Neturite pakankamų teisių vykdyti šią komandą.

en: You must have correct permissions to upgrade the database.
lt: Tau reikia turėt reikiamas teises norint atnaujint duomenų bazes.

en: \nSee %s(8) for more details and descriptions of the available options.\n
lt: \nPeržiūrėkite %s(8) detalesniai informacijai bei galimų pasirinkčių aprašymus.\n

en: bad signature from public key
lt: blogas parašas iš viešo rakto

en: can't create '%s': %s
lt: nepavyksta sukurti "%s": %s

en: error during signature verification
lt: klaida, parašo patikrinimo metu

en: failed to open '%s': %s
lt: nepavyko atverti "%s": %s

en: invalid chars used in name '%s'. allowed: [:alnum:]+_.@-
lt: pavadinime panaudoti neteisingi simboliai "%s". leidžiami: [:alnum:]+_.@-

en: invalid key/value pair
lt: neteisinga rakto/reikšmės pora

en: invalid option
lt: netinkama parinktis

en: invalid public key
lt: neteisingas viešas raktas

en: invalid template line: can't find template name
lt: neteisinga šablono eilutė: nepavyksta rasti šablono pavadinimo

en: makepkg-template [options]
lt: makepkg-template [pasirinktys]

en: no operation specified (use -h for help)
lt: nenurodyta užduotis (naudok -h pagalbai)

en: option '%s' does not allow an argument
lt: parinktis „%s“ neleidžia argumentų

en: option '%s' is ambiguous; possibilities:
lt: parinktis „%s“ yra dviprasmė, galimybės:

en: option '%s' requires an argument
lt: parinkčiai „%s“ reikia argumento

en: option requires an argument
lt: parinkčiai reikia argumento

en: options:
lt: pasirinktys:

en: pkgdelta will create a delta file between two packages.\nThis delta file can then be added to a database using repo-add.\n
lt: pkgdelta sukurs delta tarp dviejų paketų.\nTada šį delta failą bus galima pridėti į duomenų bazę naudojant repo-add.\n

en: pkgver() generated an invalid version: %s
lt: pkgver() sugeneravo neteisingą versiją: %s

en: public key %s has been revoked
lt: viešas raktas %s buvo atšauktas

en: repo-add will update a package database by reading a package file.\nMultiple packages to add can be specified on the command line.\n
lt: repo-add atnaujins paketų duomenų bazę perskaitęs paketo failą.\nKomandinėje eilutėje gali būti nurodyti keli paketai pridėjimui.\n\n

en: repo-remove will update a package database by removing the package name\nspecified on the command line from the given repo database. Multiple\npackages to remove can be specified on the command line.\n
lt: repo-remove atnaujins paketų duomenų bazę pašalindamas\npaketą nurodytą komandinėj eilutėj iš nurodytos repo duomenų bazės. Gali\nbūti nurodyti keli paketai pašalinimui\n\n

en: symlink '%s' points outside pacman root, manual repair required
lt: simbolinė nuoroda "%s" nurodo už pacman root ribų, reikalingas taisymas rankiniu būdu

en: the key has expired.
lt: rakto galiojimas baigėsi.

en: the public key %s is not trusted
lt: viešas raktas %s nėra patikimas

en: the signature has expired.
lt: parašo galiojimas baigėsi.

en: unknown public key
lt: nežinomas viešas raktas
