Arch Linux Pacman package manager - en to pl translation catalogue (180 entries)

en: %s appears to be truncated: %jd/%jd bytes
pl: %s wygląda, jakby został obcięty %jd/%jd bajtów

en: %s database is inconsistent: filename of package %s is illegal
pl: Baza danych %s jest niespójna: nazwa pliku pakietu %s jest niedozwolona

en: %s database is inconsistent: filename of package %s is too long
pl: Baza danych %s jest niespójna: nazwa pliku pakietu %s jest za długa

en: %s database is inconsistent: name mismatch on package %s
pl: Baza danych %s jest niespójna: niedopasowana nazwa w pakiecie %s

en: %s database is inconsistent: version mismatch on package %s
pl: Baza danych %s jest niespójna: niedopasowana wersja w pakiecie %s

en: %s will be installed before its %s dependency
pl: %s zostanie zainstalowane przed zależnościami %s

en: %s will be removed after its %s dependency
pl: %s zostanie usunięta po zależnościach %s

en: %s-%s is up to date -- reinstalling
pl: %s-%s jest w najnowszej wersji -- ponowne instalowanie

en: %s-%s is up to date -- skipping
pl: %s-%s jest w najnowszej wersji -- pomijanie

en: %s: downgrading from version %s to version %s
pl: %s: dezaktualizowanie z wersji %s do wersji %s

en: %s: ignoring package downgrade (%s => %s)
pl: %s: ignorowanie dezaktualizacji pakietu (%s => %s)

en: %s: ignoring package upgrade (%s => %s)
pl: %s: ignorowanie aktualizacji pakietu (%s => %s)

en: %s: key "%s" is disabled
pl: %s: klucz "%s" jest wyłączony

en: %s: key "%s" is unknown
pl: %s: klucz "%s" jest nieznany

en: %s: local (%s) is newer than %s (%s)
pl: %s: local (%s) jest nowsze niż %s (%s)

en: %s: missing required signature
pl: %s: brakuje wymaganego podpisu

en: %s: signature format error
pl: %s: błąd formatu podpisu

en: %s: signature from "%s" is expired
pl: %s: podpis od "%s" jest wygasły

en: %s: signature from "%s" is invalid
pl: %s: podpis od "%s" jest nieprawidłowy

en: %s: signature from "%s" is marginal trust
pl: %s: podpis od "%s" posiada zaufanie krańcowe

en: %s: signature from "%s" is unknown trust
pl: %s: podpis od "%s" posiada nieznane zaufanie

en: %s: signature from "%s" should never be trusted
pl: %s: podpisowi od "%s" nigdy nie powinno się ufać

en: %s: unsupported signature format
pl: %s: niewspierany format podpisu

en: GPGME error: %s
pl: Błąd GPGME: %s

en: Partition %s is mounted read only
pl: Partycja %s jest zamontowana tylko do odczytu

en: Partition %s too full: %jd blocks needed, %ju blocks free
pl: Partycja %s jest zbyt pełna: potrzebne jest %jd bloków, %ju wolnych

en: Public keyring not found; have you run '%s'?
pl: Publiczny zestaw kluczy nie został odnaleziony; czy uruchomiłeś '%s'?

en: Unknown signal
pl: Nieznany sygnał

en: call to execv failed (%s)
pl: odwołanie do execv zakończone błędem (%s)

en: call to waitpid failed (%s)
pl: zawołanie do waitpid nieudane (%s)

en: cannot allocate disk archive object
pl: nie można przydzielić na dysku obiektu archiwum

en: cannot open package file
pl: nie udało się otworzyć pliku pakietu

en: cannot remove %s (%s)
pl: nie można usunąć %s (%s)

en: cannot remove all files for package
pl: nie udało się usunąć wszystkich plików pakietu

en: cannot remove file '%s': %s
pl: nie udało się usunąć pliku '%s': %s

en: cannot replace %s by %s
pl: nie udało się zastąpić %s przez %s

en: cannot resolve "%s", a dependency of "%s"
pl: nie można rozwiązać "%s", zależności od "%s"

en: command failed to execute correctly
pl: komenda nie wykonała się poprawnie

en: command terminated by signal %d: %s
pl: polecenie zakończone sygnałem %d: %s

en: conflicting dependencies
pl: konfliktujące zależności

en: conflicting files
pl: konfliktujące pliki

en: corrupted database entry '%s'
pl: zepsuty wpis w bazie danych '%s'

en: could not add entry '%s' in cache
pl: nie udało się dodać pozycji '%s' w pliku podręcznym

en: could not change directory to %s (%s)
pl: nie udało się zmienić katalogu na %s (%s)

en: could not change the root directory (%s)
pl: nie udało się zmienić katalogu głównego (%s)

en: could not commit removal transaction
pl: nie udało się wykonać transakcji usuwania

en: could not commit transaction
pl: nie udało się wykonać transakcji

en: could not copy tempfile to %s (%s)
pl: nie udało się skopiować pliku tymczasowego do %s (%s)

en: could not create database
pl: nie udało się stworzyć bazy danych

en: could not create directory %s: %s
pl: nie można stworzyć katalogu %s: %s

en: could not create pipe (%s)
pl: nie można stworzyć potoku (%s)

en: could not create temp directory
pl: nie udało się stworzyć katalogu tymczasowego

en: could not determine cachedir mount point %s
pl: nie można określić punktu montowania katalogu cache %s

en: could not determine filesystem mount points
pl: nie można określić punktów montowania systemu plików

en: could not determine mount point for file %s
pl: nie można określić punktu montowania pliku %s

en: could not determine root mount point %s
pl: nie można określić punktu montowania partycji systemowej %s

en: could not extract %s (%s)
pl: nie udało się rozpakować %s (%s)

en: could not find %s in database -- skipping
pl: nie udało się odnaleźć %s w bazie danych -- pomijanie

en: could not find database
pl: nie udało się odnaleźć bazy danych

en: could not find or read directory
pl: nie udało się znaleźć bądź odczytać katalogu

en: could not find or read file
pl: nie udało się znaleźć bądź odczytać pliku

en: could not find or read package
pl: nie udało się znaleźć bądź odczytać pakietu

en: could not find repository for target
pl: nie mogę znaleźć repozytorium dla celu

en: could not fork a new process (%s)
pl: nie udało się odwidlić nowego procesu (%s)

en: could not fully load metadata for package %s-%s
pl: nie można w pełni załadować metadanych dla pakietu %s-%s

en: could not get current working directory
pl: nie można znaleźć obecnego katalogu

en: could not get file information for %s
pl: nie można uzyskać informacji o pliku dla %s

en: could not get filesystem information
pl: nie można odczytać informacji o systemie plików

en: could not get filesystem information for %s: %s
pl: nie można odczytać informacji o systemie plików %s: %s

en: could not open database
pl: nie udało się otworzyć bazy danych

en: could not open directory: %s: %s
pl: nie można otworzyć katalogu: %s: %s

en: could not open file %s: %s
pl: nie udało się otworzyć pliku %s: %s

en: could not open file: %s%s: %s
pl: nie można otworzyć pliku: %s%s: %s

en: could not open file: %s: %s
pl: nie udało się otworzyć pliku: %s: %s

en: could not parse package description file '%s' from db '%s'
pl: nie można odczytać pliku opisowego pakietu '%s' z bazy '%s'

en: could not parse package description file in %s
pl: nie udało się odczytać pliku opisowego w %s

en: could not read db '%s' (%s)
pl: nie można odczytać bazy danych '%s' (%s)

en: could not read directory: %s: %s
pl: nie można odczytać katalogu: %s: %s

en: could not remove %s
pl: nie można usunąć %s

en: could not remove database entry
pl: nie udało się usunąć wpisu do bazy danych

en: could not remove database entry %s-%s
pl: nie udało się usunąć wpisu %s-%s z bazy danych

en: could not remove entry '%s' from cache
pl: nie udało się usunąć wpisu '%s' z pamięci podręcznej

en: could not remove lock file %s
pl: nie udało się usunąć pliku blokującego %s

en: could not remove tmpdir %s
pl: nie udało się usunąć katalogu tymczasowego %s

en: could not rename %s to %s (%s)
pl: nie udało się zmienić nazwy %s na %s (%s)

en: could not restore working directory (%s)
pl: nie można powrócić do katalogu roboczego (%s)

en: could not satisfy dependencies
pl: nie udało się rozwiązać zależności

en: could not stat file %s: %s
pl: nie udało się odczytać stat dla pliku %s: %s

en: could not update database
pl: nie udało się zaktualizować bazy danych

en: could not update database entry %s-%s
pl: nie udało się zaktualizować pozycji bazy danych %s-%s

en: couldn't find or create package cache, using %s instead
pl: nie można odnaleźć lub stworzyć pamięci podręcznej pakietu, używam %s w zamian

en: database already registered
pl: baza danych już zarejestrowana

en: database is incorrect version
pl: niepoprawna wersja bazy danych

en: database not initialized
pl: baza danych nie została zainicjowana

en: database path is undefined
pl: ścieżka bazy danych jest niezdefiniowana

en: delta patch failed
pl: Łatanie pakietem przyrostowym nie powiodło się

en: dependency cycle detected:
pl: wykryto cykl zależności:

en: directory ownership differs on %s
    filesystem: %u:%u  package: %u:%u
pl: różne uprawnienia dla katalogu dla %s
    system plików: %u:%u pakiet: %u:%u

en: directory permissions differ on %s
    filesystem: %o  package: %o
pl: Różne uprawnienia dla katalogu dla %s
    system plików: %o pakiet: %o

en: disk
pl: dysk

en: downgrading package %s (%s => %s)
pl: dezaktualizowanie pakietu %s (%s => %s)

en: download library error
pl: błąd pobierania biblioteki

en: duplicate target
pl: duplikat celu

en: duplicated database entry '%s'
pl: zduplikowany wpis '%s' w bazie danych

en: error invoking external downloader
pl: wystąpił błąd podczas odwoływania się do zewnętrznego programu pobierającego

en: error while reading file %s: %s
pl: błąd odczytywania pliku: %s: %s

en: error while reading mtree of package %s: %s
pl: błąd odczytywania mtree z pakietu %s: %s

en: error while reading package %s: %s
pl: błąd odczytywania pakietu: %s: %s

en: extract: not overwriting dir with file %s
pl: rozpakowywanie: nie nadpisuję katalogu plikiem %s

en: failed retrieving file '%s' from %s : %s
pl: nie udało się pobrać pliku '%s' z %s : %s

en: failed retrieving file '%s' from %s : expected download size exceeded
pl: nie powiodło się pobieranie pliku '%s' z %s : oczekiwany rozmiar pobierania został przekroczony

en: failed to create temporary file for download
pl: nie udało się stworzyć tymczasowego pliku pobierania

en: failed to download %s
pl: nie udało się pobrać %s

en: failed to read signature file: %s
pl: nie udało się odczytać pliku podpisu: %s

en: failed to retrieve some files
pl: nie udało się odzyskać niektórych plików

en: failed to retrieve some files
pl: nie udało się pobrać niektórych plików

en: failed to run transaction hooks
pl: nie udało się uruchomić transakcji

en: file not found in file list for package %s. skipping extraction of %s
pl: plik nie został znaleziony na liście plików pakietu %s, pomijam rozpakowanie %s

en: gpgme error
pl: błąd gpgme

en: ignoring package %s-%s
pl: ignorowanie pakietu %s-%s

en: ignoring package replacement (%s-%s => %s-%s)
pl: ignorowanie zastępowania pakietu (%s-%s => %s-%s)

en: invalid PGP signature
pl: niepoprawny podpis PGP

en: invalid name for database entry '%s'
pl: nieprawidłowa nazwa dla wpisu bazy danych '%s'

en: invalid or corrupted database
pl: Niepoprawna lub uszkodzona baza danych

en: invalid or corrupted database (PGP signature)
pl: Niepoprawna lub uszkodzona baza danych (podpis PGP)

en: invalid or corrupted delta
pl: nieprawidłowy bądź uszkodzony pakiet przyrostowy

en: invalid or corrupted package
pl: Niepoprawny lub uszkodzony pakiet

en: invalid or corrupted package (PGP signature)
pl: Niepoprawny lub uszkodzony pakiet (podpis PGP)

en: invalid or corrupted package (checksum)
pl: Niepoprawny lub uszkodzony pakiet (suma kontrolna)

en: invalid package version in %s
pl: błędna wersja pakietu w %s

en: invalid regular expression
pl: nieprawidłowe wyrażenie regularne

en: invalid url for server
pl: nieprawidłowy url dla serwera

en: key "%s" could not be imported
pl: klucz "%s" nie może zostać zaimportowany

en: key "%s" could not be looked up remotely
pl: klucz "%s" nie może zostać sprawdzony zdalnie

en: key %s, "%s" found on keyserver, keyring is not writable
pl: klucz %s, "%s" został odnaleziony na serwerze kluczy, zestaw kluczy jest niezapisywalny

en: keyring is not writable
pl: zestaw kluczy jest niezapisywalny

en: libarchive error
pl: błąd libarchive

en: library already initialized
pl: biblioteka już została zainicjowana

en: library not initialized
pl: biblioteka nie została zainicjowana

en: lock file missing %s
pl: brakująca blokada pliku %s

en: missing PGP signature
pl: brakujący podpis PGP

en: missing package metadata in %s
pl: brak metadanych pakietu w %s

en: missing package name in %s
pl: brak nazwy pakietu w %s

en: missing package version in %s
pl: brak wersji pakietu w %s

en: no %s cache exists, creating...
pl: brak pamięci podręcznej dla %s, tworzenie...

en: no servers configured for repository
pl: brak serwerów skonfigurowanych dla repozytorium

en: not enough free disk space
pl: niewystarczające miejsce na dysku

en: not enough free disk space
pl: niewystarczające miejsce na dysku

en: operation cancelled due to ignorepkg
pl: operacja anulowana przez ignorepkg

en: operation not compatible with the transaction type
pl: operacja niekompatybilna z typem tranzakcji

en: out of memory!
pl: brak pamięci!

en: package architecture is not valid
pl: architektura pakietu jest nieprawidłowa

en: package filename is not valid
pl: nazwa pakietu jest nieprawidłowa

en: package missing required signature
pl: pakietowi brakuje wymaganego podpisu

en: permission denied
pl: brak dostępu

en: problem occurred while installing %s
pl: wystąpiły błędy podczas instalacji %s

en: problem occurred while upgrading %s
pl: wystąpiły błędy podczas aktualizacji %s

en: removing %s from target list
pl: usuwanie %s z listy celów

en: removing '%s' from target list because it conflicts with '%s'
pl: usuwanie '%s' z listy celów ponieważ konfliktuje z '%s'

en: removing invalid database: %s
pl: usuwanie niepoprawnej bazy danych: %s

en: removing invalid file: %s
pl: usuwanie nieprawidłowego pliku: %s

en: required key missing from keyring
pl: brak wymaganego klucza w pęku kluczy

en: transaction aborted
pl: tranzakcja zaniechana

en: transaction already initialized
pl: tranzakcja została już zainicjowana

en: transaction commit attempt when database is not locked
pl: zmiana tranzakcji następuje, kiedy baza danych nie jest zablokowana

en: transaction not initialized
pl: tranzakcja nie została zainicjowana

en: transaction not prepared
pl: tranzakcja nie została przygotowana

en: unable to extract %s%s: path too long
pl: nie można wyodrębnić %s%s: ścieżka zbyt długa

en: unable to extract %s.pacnew: path too long
pl: nie można wyodrębnić %s.pacnew: ścieżka zbyt długa

en: unable to lock database
pl: nie udało się zablokować bazy danych

en: unable to read from pipe (%s)
pl: nie można odczytać z potoku (%s)

en: unable to write to pipe (%s)
pl: nie można zapisać do potoku (%s)

en: unexpected error
pl: niespodziewany błąd

en: unexpected system error
pl: niespodziewany błąd systemu

en: unknown database file: %s
pl: nieznana baza danych pliku: %s

en: unknown validation type for package %s: %s
pl: nieznany rodzaj walidacji dla pakietu %s: %s

en: unresolvable package conflicts detected
pl: odkryto nierozwiązywalne konflikty pakietów

en: url '%s' is invalid
pl: url '%s' jest błędny

en: warning given when extracting %s (%s)
pl: wystąpił błąd podczas rozpakowywania %s (%s)

en: wrong or NULL argument passed
pl: Dany został błędny bądź pusty argument
